Služby Realitní kliniky

Služby Realitní kliniky

Co o nás říkají klienti?

“Velice ráda bych ocenila spolupráci se zástupcem Realitní kliniky p. Filipem Šprincem, která byla opravdu výborná. Pan Šprinc je nejen skvělý ve své profesi, ale je to navíc i velmi příjemný a ochotný člověk, který má pochopení pro přání zákazníka a dovede i dobře poradit. Pracuje rychle a má práci dobře zorganizovanou.”

Jitka Kuncová

“Oslovila jsem zástupce Realitní kliniky se zájmem o pronájem bytu, vše probíhalo naprosto skvěle a rychle. Po detailní prohlídce bytu jsme podepsali všechny dokumenty a za pár dní jsem mohla bydlet. Musím ocenit organizaci ze strany p. Filipa Šprince, byl velice flexibilní k mým požadavkům a také mi pomohl s určitými službami spojenými se stěhováním nad rámec jeho povinností. Určitě bych doporučila spolupráci s Realitní klinikou.”

Eva Filipová

“S panem Šprincem spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem s jeho službami maximálně spokojený. Neznám většího profesionála s dokonalým přehledem o pražském realitním trhu. Nakupoval i prodával jsem s ním nemovitost a jeho služby vřele doporučuji.”

Jan Halík

“Se službami Realitní kliniky jsem velmi spokojená, pronájem a správa nemovitosti, v podání této firmy, jsou na vysoké úrovni. Obzvláště si cením profesionálního přístupu p. Šprince, který rychle zorganizoval perfektní úklid bytu, vyhledal nájemce a pomohl se smlouvou a všemi právními záležitostmi pronájmu. Každý požadavek z mé strany byl ochotně vyřešen, proto Realitní kliniku rozhodně doporučuji.”

Radka Černochová